Już w ten weekend czekają nas zawody Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle. Prognozy na ten dzień nie są optymistyczne, dlatego wśród organizatorów pojawiły się obawy o frekwencję podczas dzisiejszych zawodów. Sytuacja jest na tyle poważna, że zaapelować do kibiców na Instagramie postanowił sam Adam Małysz. Pilnie poprosił o wsparcie.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/sportowe-zycie/news-adam-malysz-pilnie-prosi-o-pomoc-ze-swojej-rodzinnej-wisly-n,nId,7780847
Zachęcamy do przeczytania całości
