Aleksander Zniszczoł był najlepszym polskim skoczkiem minionej zimy. Dwukrotnie stawał na podium w zawodach Pucharu Świata. W Wiśle, gdzie odbywa się Letnie Grand Prix też błysnął, ale tylko w pierwszym skoku treningowym. Potem było o wiele gorzej. Sam skoczek postawił diagnozę, dlaczego tak się stało.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-aleksander-zniszczol-blysnal-ale-zgasl-teraz-jest-zupelnie-i,nId,7780879
Zachęcamy do przeczytania całości
