Bez Kaczmarek, ale jaki kapitalny finał sezonu. Paulino z drugim czasem. A i tak się cieszyła

0
95

To miała być ozdoba finału Diamentowej Ligi w Paryżu: starcie mistrzyni olimpijskiej na 400 m z Paryża Marileidy Paulino z mistrzynią i rekordzistką świata na 400 m przez płotki Sydney McLaghlin-Levrone. Do bezpośredniej walki na bieżni jednak nie doszło, Amerykanka nie mogła pobiec po diamenty, ale dla niej zorganizowano bieg dodatkowy, chwilę wcześniej. I dobiegła do mety w 49.11 s, choć nie miała się z kim na dobrą sprawę ścigać. A później ruszyła do boju Paulino, niepokonana od 14 miesięcy.

Sprawdź także:  Chmara celebrytów na imprezie jednej z gazet. Kwaśniewska zostawiła resztę w tyle

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/lekkoatletyka/news-bez-kaczmarek-ale-jaki-kapitalny-final-sezonu-paulino-z-drug,nId,7780743

Zachęcamy do przeczytania całości