Dawid Kwiatkowski niespodziewanie w środku nocy zamieścił przejmujący komunikat do swoich fanów. Piosenkarz nie krył smutku w związku z zaistniałą sytuacją. Chciał podziękować swoim wielbicielom za wsparcie, które na każdym kroku otrzymuje. Potem postanowił się pożegnać. „Będę tęsknił, bardzo będę tęsknił” – ogłosił. Oto szczegóły.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu Pomponik.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://www.pomponik.pl/plotki/news-dawid-kwiatkowski-w-srodku-nocy-wiesci-z-ostatniej-chwili-zn,nId,7781121
Zachęcamy do przeczytania całości
