Fabryka z Łodzi ma inwestora. Ocaleje 250 miejsc pracy

0
44

Dobre wieści dla łódzkiej fabryki Beko, producenta komponentów plastikowych. Wbrew ubiegłorocznym zapowiedziom firma nie zostanie zamknięta. Jej nowym właścicielem jest turecka spółka Mefa, z którą Beko podpisało list intencyjny. Dzięki tej transakcji zakład w Łodzi utrzyma 250 z 1100 miejsc pracy. Finalna umowa zostanie zawarta w ciągu najbliższych tygodni – zapowiada Beko Europe.

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu biznes.interia.pl

Sprawdź także:  Polska piłka bije rekordy. Dziś może być jeszcze lepiej

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-fabryka-z-lodzi-ma-inwestora-ocaleje-250-miejsc-pracy,nId,7906600

Zachęcamy do przeczytania całości