W sobotę 14 września odbyło się kolejne wydanie „halo tu polsat”. Widzów powitała Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Program nie obył się jednak bez pewnej rażącej wtopy.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu Plotek.pl – najnowsze wiadomości
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://www.plotek.pl/najnowsze-plotki/7,194210,31304157,halo-tu-polsat-ibisz-rozgadal-sie-o-wyborach-w-usa-nie-do.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek
Zachęcamy do przeczytania całości
