„halo tu polsat”. Ibisz rozgadał się o wyborach w USA i zaliczył wpadkę. Nie do wiary, co powiedział

0
58

W sobotę 14 września odbyło się kolejne wydanie „halo tu polsat”. Widzów powitała Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Program nie obył się jednak bez pewnej rażącej wtopy.

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu Plotek.pl – najnowsze wiadomości

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://www.plotek.pl/najnowsze-plotki/7,194210,31304157,halo-tu-polsat-ibisz-rozgadal-sie-o-wyborach-w-usa-nie-do.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zachęcamy do przeczytania całości

Sprawdź także:  Nietypowa rola polskiego trenera w Holandii. "Duma z miejsca, w jakim jestem"