Jakub Wachnik: Pierwszy raz tutaj wygrałem, więc tym bardziej cieszę się z 2 punktów. WIDEO

0
77

Bogdanka LUK Lublin wygrała na wyjeździe z Aluronem CMC Wartą Zawiercie 3:2 w pierwszym meczu sezonu 2024/2025 PlusLigi. – Pierwszy raz tutaj wygrałem, więc tym bardziej cieszę się z 2 punktów – powiedział Jakub Wachnik, przyjmujący Bogdanki LUK Lublin.

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/siatkowka/ekstraklasa-mezczyzn/video,vId,3413140

Sprawdź także:  Kotońska odpiera zarzuty o nadmierną szczupłość. Ujawniła twarde dane

Zachęcamy do przeczytania całości