Bogdanka LUK Lublin wygrała na wyjeździe z Aluronem CMC Wartą Zawiercie 3:2 w pierwszym meczu sezonu 2024/2025 PlusLigi. – Pierwszy raz tutaj wygrałem, więc tym bardziej cieszę się z 2 punktów – powiedział Jakub Wachnik, przyjmujący Bogdanki LUK Lublin.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/siatkowka/ekstraklasa-mezczyzn/video,vId,3413140
Zachęcamy do przeczytania całości
