VfL Wolfsburg nie rozpoczął udanie tego sezonu Bundesligi. Tej sytuacji nie zdołał zapobiec Kamil Grabara, który zbiera pozytywne recenzje za swoje dotychczasowe występy na niemieckiej ziemi. W sobotę „Wilki” przegrały u siebie z Eintrachtem Frankfurt (1:2) po rzucie karnym sprokurowanym w końcówce. Po zakończeniu spotkania polski bramkarz stanął przed kamerami „Viaplay” i w mocnych słowach skomentował sytuację, która doprowadziła do „jedenastki”.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-kamil-grabara-stanal-przed-kamera-i-wypalil-najglupszy-w-his,nId,7781004
Zachęcamy do przeczytania całości
