Kamil Grabara stanął przed kamerą i wypalił. „Najgłupszy w historii”

0
85

VfL Wolfsburg nie rozpoczął udanie tego sezonu Bundesligi. Tej sytuacji nie zdołał zapobiec Kamil Grabara, który zbiera pozytywne recenzje za swoje dotychczasowe występy na niemieckiej ziemi. W sobotę „Wilki” przegrały u siebie z Eintrachtem Frankfurt (1:2) po rzucie karnym sprokurowanym w końcówce. Po zakończeniu spotkania polski bramkarz stanął przed kamerami „Viaplay” i w mocnych słowach skomentował sytuację, która doprowadziła do „jedenastki”.

Sprawdź także:  Pamela Anderson już tak nie wygląda. Po latach zrezygnowała z makijażu. Teraz zdradza powody

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-kamil-grabara-stanal-przed-kamera-i-wypalil-najglupszy-w-his,nId,7781004

Zachęcamy do przeczytania całości