Polscy skoczkowie w końcu wrócili do rywalizacji. Nasze orły zmierzyły się z rywalami w walce na skoczni w Wiśle. Na piątek zaplanowano tylko konkurs kwalifikacyjny, który w rzeczywistości był prologiem, bo na starcie znalazło się tylko 47 zawodników. Polacy w treningach dali nadzieję na to, że będzie to udane popołudnie dla kibiców. Faktycznie tak było. Najlepszym z naszych okazał się Kamil Stoch, który po skoku na 128 metr ukończył rywalizację na miejscu szóstym.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-kamil-stoch-szosty-i-usmiechniety-trzech-polakow-w-dziesiatc,nId,7780509
Zachęcamy do przeczytania całości
