Klaudia Zwolińska na krótko po zostaniu wicemistrzynią olimpijską ogłosiła w rozmowie z mediami, że zamierza przekazać wywalczony przez siebie medal na cele charytatywne. Zgodnie z obietnicą krążek naszej kajakarki trafił na licytację, o której sportsmenka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na reakcję kibiców 25-latka nie musiała długo czekać.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/sportowe-zycie/news-klaudia-zwolinska-poprosila-kibicow-o-pomoc-blyskawiczna-rea,nId,7780712
Zachęcamy do przeczytania całości
