Wypadek z udziałem samochodu, którym podróżował komendant główny policji Marek Boroń. Pojazd dachował, trzy osoby trafiły do szpitala. – Wszyscy biorący udział w zdarzeniu są przytomni, znajdują się pod opieką lekarzy – potwierdziła w rozmowie z Polsatnews.pl Katarzyna Nowak, rzeczniczka komendanta głónego policji.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu wydarzenia.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-komendant-glowny-policji-w-szpitalu-mial-wypadek,nId,7780999
Zachęcamy do przeczytania całości
