Komendant główny policji w szpitalu. Miał wypadek

0
99

Wypadek z udziałem samochodu, którym podróżował komendant główny policji Marek Boroń. Pojazd dachował, trzy osoby trafiły do szpitala. – Wszyscy biorący udział w zdarzeniu są przytomni, znajdują się pod opieką lekarzy – potwierdziła w rozmowie z Polsatnews.pl Katarzyna Nowak, rzeczniczka komendanta głónego policji.

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu wydarzenia.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-komendant-glowny-policji-w-szpitalu-mial-wypadek,nId,7780999

Sprawdź także:  Kolejna darmowa gra od Epic Games. To najnowsza odsłona kultowej serii!

Zachęcamy do przeczytania całości