Lechia Gdańsk pokonała Radomiaka Radom 1-0 po skutecznie wykonanym rzucie karnym autorstwa Camilo Meny. Biało-Zieloni pokonali Zielonych po 40-letniej przerwie i dzięki temu opuścili strefę spadkową Ekstraklasy. To druga kolejna wygrana podopiecznych trenera Szymona Grabowskiego, którzy są beniaminkiem rozgrywek.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/klub-lechia-gdansk/news-koniec-40-letniej-klatwy-lechia-gdansk-idzie-w-gore-tabeli,nId,7780951
Zachęcamy do przeczytania całości
