Miał być liderem, a odchodzi. I to gdzie. Klub Ekstraklasy sam to potwierdził

0
64

Kibice Górnika Zabrze mają za sobą piątek trzynastego żywcem wyjęty z koszmarów. Ich ulubieńcy przegrali trzeci mecz w PKO BP Ekstraklasie z rzędu, tym razem ulegając Motorowi w Lublinie (0:1). To jednak nie jedyna fatalna wieść. Niedługo po zakończeniu spotkania klub wystosował komunikat, z którego można się dowiedzieć, że niemal na pewno Zabrze opuści jeden z ulubionych zawodników trybun przy Roosevelta.

Sprawdź także:  Doda oczarowała w studiu "halo tu polsat". Zabrała ze sobą wyjątkowych gości

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news-mial-byc-liderem-a-odchodzi-i-to-gdzie-klub-ekstraklasy-sam-,nId,7780787

Zachęcamy do przeczytania całości