Kibice Górnika Zabrze mają za sobą piątek trzynastego żywcem wyjęty z koszmarów. Ich ulubieńcy przegrali trzeci mecz w PKO BP Ekstraklasie z rzędu, tym razem ulegając Motorowi w Lublinie (0:1). To jednak nie jedyna fatalna wieść. Niedługo po zakończeniu spotkania klub wystosował komunikat, z którego można się dowiedzieć, że niemal na pewno Zabrze opuści jeden z ulubionych zawodników trybun przy Roosevelta.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news-mial-byc-liderem-a-odchodzi-i-to-gdzie-klub-ekstraklasy-sam-,nId,7780787
Zachęcamy do przeczytania całości
