Michał Szpak i Kuba Badach starli się w „The Voice of Poland”: „Ty dziadu, gdzie popełniłeś błąd?”

0
58

Największe poruszenie w sobotnim odcinku „The Voice of Poland” wzbudziła Izabela Płóciennik, która ostatnie lata spędziła na kontraktach wokalnych w różnych częściach świata. O uczestniczkę prawdziwą bitwę stoczyli Kuba Badach i Michał Szpak. Kto wygrał to starcie?

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu muzyka.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://muzyka.interia.pl/raport-the-voice-of-poland/news-michal-szpak-i-kuba-badach-starli-sie-w-the-voice-of-poland-,nId,7781151

Zachęcamy do przeczytania całości

Sprawdź także:  Radosna nowina ws. Igi Świątek i spółki. Historyczny awans, wyrównany rekord