Milioner będzie zbierał szczękę z podłogi. Wypłynęło zaskakujące zdjęcie

0
66

Rozstaniem duńskiego żużlowca Leona Madsena z Polką Magdaleną Bradtke żyło i nadal żyje środowisko żużlowe. Kilka miesięcy temu obie strony potwierdziły zakończenie wieloletniego związku, przedstawiając szokujące oświadczenia. W mediach społecznościowych pojawiło się teraz zdjęcie Bradtke z byłym już szefem Madsena, Michałem Świącikiem. Prezes Krono-Plast Włókniarza Częstochowa w rozmowie z Interia Sport wyjaśnił całe zamieszanie.

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl

Sprawdź także:  Seria zarzutów Trumpa pod adresem sojuszników. "Traktują nas okropnie"

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/zuzel/news-milioner-bedzie-zbieral-szczeke-z-podlogi-wyplynelo-zaskakuj,nId,7858104

Zachęcamy do przeczytania całości