Nagły komunikat ws. Igi Świątek. Polka się wycofuje, klamka już zapadła

0
78

Do rozpoczęcia turnieju WTA rangi 500 w Seulu pozostało już na dobrą sprawę zaledwie kilka dni, a tymczasem z obozu Igi Świątek nadeszły mocno niespodziewane wieści – reprezentantka Polski wycofała się ze zmagań w Korei Południowej. Tym samym nie dojdzie w tym sezonie do jej wielkiego debiutu na wspomnianych zawodach, a kibice po US Open będą musieli poczekać jeszcze trochę na jej powrót na kort…

Sprawdź także:  Michael Mann jednak nie nakręci "Gorączki 2"? Wytwórnia ma wątpliwości

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/iga-swiatek/news-nagly-komunikat-ws-igi-swiatek-polka-sie-wycofuje-klamka-juz,nId,7780292

Zachęcamy do przeczytania całości