Meksykański gwiazdor Saul Alvarez pozostał mistrzem świata wagi superśredniej w boksie. „Canelo” podczas gali w Las Vegas pokonał jednogłośnie na punkty Portorykańczyka Edgara Berlangę, który do tej pory jeszcze nie przegrał żadnej walki. „Wykonałem dobrą robotę” – przyznał Alvarez, na którego korzyść sędziowie punktowali: 118:109 dwóch i 117:100 trzeci. „Jestem najlepszym pięściarzem na świecie” – dodał Meksykanin, którego bilans wynosi 62-2-2 (39 KO).
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/boks/news-najlepszy-piesciarz-na-swiecie-znowu-to-zrobil-gwiazdor-pozo,nId,7781073
Zachęcamy do przeczytania całości
