Polscy siatkarze zdobyli w ostatnim sezonie srebrny medal igrzysk olimpijskich, ale za sukcesy w kadrze niektórzy płacą wysoką cenę. Mimo że od decydujących meczów w Paryżu minęły już dwa miesiące, Mateusz Bieniek, środkowy kadry Nikoli Grbicia, wciąż nie wrócił na boisko. „Wychodzą lata grania, praktycznie cały rok z siatkówką, od dziesięciu lat w reprezentacji, przy sporych obciążeniach” – nie ma wątpliwości mistrz świata, który opowiedział o swoim stanie zdrowia w rozmowie z „Super Expressem”.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/siatkowka/news-nowe-informacje-w-sprawie-polskiego-siatkarza-taka-cene-plac,nId,7832076
Zachęcamy do przeczytania całości
