Kamil Stoch, który od tego sezonu nie trenuje z kadrą, był najlepszym z polskich zawodników w prologu przed sobotnim konkursem Letniego Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle (HS 134). Nasz trzykrotny mistrz olimpijski zajął szóste miejsce. Wcześniej w obu treningach plasował się w „10”. Po zawodach 37-latek opowiadał o nowym rozdziale swojego życia tak, że rozpalił w nas wszystkich nadzieję na udaną zimę.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-odmieniony-kamil-stoch-nasz-mistrz-znowu-blyszczy-te-slowa-d,nId,7780739
Zachęcamy do przeczytania całości
