Wiadomo już, kto będzie w najbliższym czasie prowadził siatkarską reprezentację Francji. Dwukrotni mistrzowie olimpijscy, którzy w meczu o złoto w Paryżu pokonali polską kadrę, nadal będą pracować z Andreą Gianim. Włoski szkoleniowiec ma prowadzić Francuzów aż do kolejnych igrzysk w 2028 roku w Los Angeles. Selekcjonera zmieni natomiast żeńska drużyna znad Sekwany, z którą po sześciu latach żegna się Emile Rousseaux.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/siatkowka/news-pokonal-nikole-grbicia-klamka-zapadla-jest-oficjalny-komunik,nId,7780760
Zachęcamy do przeczytania całości
