Polacy wyszli i się zaczęło. Przeraźliwe gwizdy. Gorące przywitanie „Biało-Czerwonych”

0
60

Przedostatnim akcentem zmagań reprezentacji Polski w fazie grupowej Ligi Narodów jest wyjazdowy mecz z Portugalią. W Porto nasi rodacy mogli przy okazji zwiedzania miasta liczyć na życzliwość lokalnej społeczności, która zresztą czerpie spore dochody z turystyki. Przy okazji meczu nie ma jednak mowy o jakiejkolwiek życzliwości. Podopieczni trenera Michała Probierza wychodząc na rozgrzewkę zostali przeraźliwie wygwizdani przez portugalskich fanów. Ale po chwili biało-czerwoni fani „odpowiedzieli” im z sektora gości.

Sprawdź także:  The Game Awards - polskie gry z szansami na nagrody

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-polacy-wyszli-i-sie-zaczelo-przerazliwe-gwizdy-gorace-przywi,nId,7856914

Zachęcamy do przeczytania całości