Polak w fatalnej sytuacji, „nie chcę dokładać”. Kariera na zakręcie, to może być koniec

0
44

Jeszcze rok temu był rozchwytywany na rynku transferowym przez kluby Metalkas 2. Ekstraligi. Teraz podpisał jedynie „kontrakt warszawski” z ebut.pl Stalą Gorzów. 24-latek stanął nad przepaścią. To efekt minionego sezonu, który wybitnie nie poszedł po jego myśli. – Nie otrzymałem żadnej sensownej i konkretnej propozycji, która byłaby dla mnie korzystna – wyznaje Wiktor Jasiński. Bardzo możliwe, że to może być koniec kariery polskiego zawodnika. – Nie chcę dokładać do tego sportu i się zapożyczać. Wolę pojeździć za darmo na motocrossie – mówi…

Sprawdź także:  Wielki mistrz powrócił na trasy i już punktuje. Niesamowity awans Brazylijczyka

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/zuzel/news-polak-w-fatalnej-sytuacji-nie-chce-dokladac-kariera-na-zakre,nId,7869156

Zachęcamy do przeczytania całości