Trochę to trwało, ale policji dało się ustalić dwóch kierowców BMW, którzy jechali ulicami Białegostoku z zawrotnymi prędkościami, a wszystko transmitowali w mediach społecznościowych. Teraz obaj staną przed sądem.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu motoryzacja.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-ponad-300-km-h-ulicami-bialegostoku-policja-odnalazla-kierow,nId,7780937
Zachęcamy do przeczytania całości
