Ponad 300 km/h ulicami Białegostoku. Policja odnalazła kierowców BMW

0
69

Trochę to trwało, ale policji dało się ustalić dwóch kierowców BMW, którzy jechali ulicami Białegostoku z zawrotnymi prędkościami, a wszystko transmitowali w mediach społecznościowych. Teraz obaj staną przed sądem.

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu motoryzacja.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-ponad-300-km-h-ulicami-bialegostoku-policja-odnalazla-kierow,nId,7780937

Zachęcamy do przeczytania całości

Sprawdź także:  Wyszło na jaw ws. Kownackiej. Pod koniec życie odcięła się od wszystkich. Miała swój powód