Rozbudowują tajne radzieckie laboratorium. Tam powstawała broń biologiczna

0
41

Niedaleko Moskwy Rosjanie rozbudowują jedno z poradzieckich laboratoriów. W raporcie amerykańskiego Departamentu Stanu padło oskarżenie, że Kreml „modernizuje infrastrukturę broni biologicznej z czasów sowieckich”. Moskwa odrzuciła zarzuty, a tamtejszy resort obrony zaznaczył: celem jest ochrona ludności cywilnej i wojskowej przed patogenami. Dowody wskazują na to, że Rosja mija się z prawdą.

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu wydarzenia.interia.pl

Sprawdź także:  Jasny cel Thomasa Thurnbichlera. Wyjaśnił, na czym opiera optymizm

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-rozbudowuja-tajne-radzieckie-laboratorium-tam-powstawala-bro,nId,7882021

Zachęcamy do przeczytania całości