Naomi Osaka niespodziewanie po wielu latach współpracy rozstała się ze swoim trenerem, Wimem Fissette. Japonka nie zwlekała zbyt długo z rozpoczęciem poszukiwań nowego szkoleniowca. Zaledwie kilka godzin później odbyła trening z Patrickiem Mouratoglou. Nie wszyscy fani tenisistki są jednak zadowolenia z jej wyboru. Wielu z nich postanowiło ostrzec rywalkę Igi Świątek przed kontrowersyjnym Francuzem.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/tenis/news-rywalka-swiatek-oglosila-w-srodku-nocy-a-teraz-takie-wiesci-,nId,7780915
Zachęcamy do przeczytania całości
