Sceny po meczu Świątek, nagle podeszła do rywalki. Polka zaczęła się kajać

0
39

Iga Świątek zwycięstwem nad Paulą Badosą przypieczętowała awans Polek do ćwierćfinału Billie Jean King Cup, w którym nasze tenisistki zmierzą się z Czeszkami. Po spotkaniu media społecznościowe obiegły zdjęcia, na których widać, jak wiceliderka rankingu WTA nagle podchodzi do Hiszpanki i zaczyna z nią rozmawiać. Pytana o tę sytuację 23-latka przyznała, że poszła… przeprosić rywalkę.

Sprawdź także:  Szybka zagadka dla spostrzegawczych. Znajdziesz dwa identyczne koty?

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/iga-swiatek/news-sceny-po-meczu-swiatek-nagle-podeszla-do-rywalki-polka-zacze,nId,7856916

Zachęcamy do przeczytania całości