Skandal na mistrzostwach, Polka „przekręcona” w półfinale. Szeremeta i spółka bezradni

0
50

Natalia Niewiadomska (48 kg) w czwartek na ringu w Budvie w Bułgarii stanęła przed szansą, aby awansować do finału młodzieżowych mistrzostw świata. Polka stoczyła bardzo dobry pojedynek z Jasmin Tokhirową z Uzbekistanu, ale z ringu zeszła pokonana niejednogłośną decyzją sędziów. Od razu okazywała swoją dezaprobatę, a wszystko z powodu postawy pani arbiter ringowej. Dwiema decyzjami sprawiła, ze finał przeszedł Polce koło nosa.

Sprawdź także:  PS5 Slim 30th Anniversary znów w sprzedaży! Szansa na limitowany zestaw Sony

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/boks/news-skandal-na-mistrzostwach-polka-przekrecona-w-polfinale-szere,nId,7847484

Zachęcamy do przeczytania całości