W domu Andrzeja Wrony i Zofii Zborowskiej nastał niezwykle trudny czas. Jeszcze niedawno para cieszyła się rodzinnym szczęściem, a teraz przeżywają smutne chwile z powodu odejścia ich ukochanego psa. Siatkarz zadedykował Wiesi, bo tak się nazywała, post na Instagramie, w którym wyraził swój żal z powodu jej odejścia. Fani okazali mu wiele słów wsparcia.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/sportowe-zycie/news-smutek-i-zal-w-domu-andrzeja-wrony-serce-peklo-mu-na-kawalki,nId,7780766
Zachęcamy do przeczytania całości
