Wojna w Ukrainie, rozwój infrastruktury przeciwpowodziowej i komunikacyjnej, zwiększenie wydatków na obronność czy reagowanie na presję ze strony prezydenta elekta Donalda Trumpa – to kilka z tematów, które poruszyli prezydenci państw Grupy Wyszehradzkiej podczas mającego miejsce w poniedziałek w Wiśle spotkania z mediami. Na zaproszenie prezydenta Andrzeja Dudy do Wisły przybyli: prezydent Czech Petr Pavel, prezydent Węgier Tamas Sulyok oraz prezydent Słowacji Peter Pellegrini.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu biznes.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-spotkanie-przywodcow-grupy-wyszehradzkiej-2-proc-pkb-na-obro,nId,7876527
Zachęcamy do przeczytania całości
