Stacja pomiarowa w Głuchołazach przestała działać. Wzywają do ewakuacji

0
49

W związku ze zbyt wysokim stanem wody, jaka płynie przez Głuchołazy (woj. opolskie), tamtejsza stacja pomiarowa przestała działać. Ostatnie dane pochodzą z godz. 13:00, kiedy poziom wody sięgnął 305 cm. Burmistrz gminy Paweł Szmykowicz zaapelował do mieszkańców, aby rozważyli możliwość samoewakuacji. – Jeśli dojdzie do katastrofy i będą wyć syreny alarmowe, może być już na to za późno – dodał.

Sprawdź także:  Damian Schulz kontra Bartłomiej Bołądź w meczu MKS - Projekt. WIDEO

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu wydarzenia.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://wydarzenia.interia.pl/opolskie/news-stacja-pomiarowa-w-glucholazach-przestala-dzialac-wzywaja-do,nId,7780959

Zachęcamy do przeczytania całości