Byliśmy w Morowie i Głuchołazach, gdzie w tej chwili sytuacja jest najtrudniejsza w Polsce. Sytuacja wygląda bardzo źle. Stan rzeki i prognozy są cały czas złe. Na tym koncentrujemy swoją uwagę – powiedział szef MSWiA Tomasz Siemoniak podczas posiedzenia sztabu kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Nysie. W rozmowach uczestniczył także wiceminister Wiesław Leśniakiewicz.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu wydarzenia.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-sytuacja-wyglada-bardzo-zle-szef-mswia-na-sztabie-kryzysowym,nId,7780837
Zachęcamy do przeczytania całości
