Pierwszy etap sportowej emerytury Wojciecha Szczęsnego potrwał miesiąc i trzy dni. Całkiem niedługo, zważywszy na fakt, że decyzja o pożegnaniu z futbolem miała być ostateczna. 34-letni bramkarz przeszedł pomyślnie testy medyczne w Barcelonie i do końca sezonu będzie reprezentował barwy najsłynniejszego klubu Katalonii. Pojawiają się jednak głosy, że Polak nie pasuje do zespołu z Camp Nou z powodu słabej gry nogami. Stanowczy głos w tej sprawie zabrał Zbigniew Boniek, niedawny sternik PZPN.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/primera-division/news-szczesny-juz-po-badaniach-jedna-rzecz-niepokoi-boniek-od-raz,nId,7826099
Zachęcamy do przeczytania całości
