Czegoś takiego w Polsce na skokach narciarskich nie było już dawno. Garstka widzów obejrzała sobotni konkurs Letniego Grand Prix w Wiśle-Malince. Z pewnością nie jest tak, że po słabszym sezonie naszych zawodników kibice odwrócili się od nich. To był efekt fatalnej aury i zapowiedzi olbrzymich opadów. Nie pomógł apel Adama Małysza.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-takich-obrazkow-w-polsce-nie-bylo-juz-dawno-apel-adama-malys,nId,7780980
Zachęcamy do przeczytania całości
