To już nie przelewki, karczemna awantura w Legii. Goncalo Feio wyjechał do Anglii

0
35

Wydawało się, że jesienna odsłona sezonu to dla Legii Warszawa sielanka. Można było w taki obrazek uwierzyć, patrząc na to, co drużyna wyczynia na arenie międzynarodowej. W pewnym momencie ekipa z Łazienkowskiej pozostawała jedynym zespołem bez porażki w europejskich pucharach. Finisz rundy okazał się jednak nieudany. Drużyna przegrała dwa ostatnie mecze w Lidze Konferencji, światło dzienne ujrzał wewnątrzklubowy konflikt, a trener Goncalo Feio… wyjechał właśnie do Anglii.

Sprawdź także:  Konflikt Solorza z dziećmi zaszkodzi jego imperium? Ekspertki są jednomyślne. "Niezależnie, ile masz pieniędzy..."

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news-to-juz-nie-przelewki-karczemna-awantura-w-legii-goncalo-feio,nId,7880535

Zachęcamy do przeczytania całości