Producenci wykorzystujący silnik Unity mogą odetchnąć z ulgą. Twórcy engine’u zrezygnowali z tzw. runtime fee, czyli opłaty za każde pobranie gry przez graczy. Zadowoleni powinni być w szczególności mali deweloperzy, ale i ci duzi mają powody do świętowania.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu gry.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://gry.interia.pl/newsy/news-unity-rezygnuje-z-kontrowersyjnej-oplaty-tworcy-gier-odetchn,nId,7780797
Zachęcamy do przeczytania całości
