W związku z dramatyczną sytuacja pogodową na terenie Dolnego Śląska wojewoda Maciej Awiżeń wezwał na pomoc wojsko. – Wyzwania są już zbyt duże – zaznaczył urzędnik w czasie konferencji prasowej. Jak sprecyzował, zawnioskował on o pomoc 500 żołnierzy WOT. – Część z nich już jest w niektórych miejscach jak na przykład w Legnicy, Stroniu, Jeleniej Górze i wielu innych miejscach – przekazał.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu wydarzenia.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://wydarzenia.interia.pl/dolnoslaskie/news-wojewoda-wezwal-wojsko-wyzwania-sa-zbyt-duze,nId,7781021
Zachęcamy do przeczytania całości
