Ziemia będzie miała nowy księżyc. Ale tylko na dwa miesiące

0
256

Przez jakiś czas Srebrny Glob będzie miał nowego towarzysza, gdyż niewielka asteroida niedługo stanie się satelitą Ziemi. Dlaczego jednak opuści nas tak szybko? I przede wszystkim — czy będzie go można zobaczyć?

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu geekweek.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://geekweek.interia.pl/astronomia/news-ziemia-bedzie-miala-nowy-ksiezyc-ale-tylko-na-dwa-miesiace,nId,7780188

Zachęcamy do przeczytania całości

Sprawdź także:  Rzecznik PSL reaguje na ustalenia Interii. "Pełne i aktywne wsparcie"