Polacy zdominowali pierwszą sesję treningową przed zawodami Letniej Grand Prix w Wiśle. W ujęciu punktowym okazali się najlepszą nacją, do czego w największym stopniu przyczynili się Aleksander Zniszczoł (drugi po skoku na 127,5 m) oraz Dawid Kubacki (trzeci z odległością 119,5 m). W czołowej dziesiątce zameldowało się aż pięciu naszych reprezentantów. Niewykluczone jednak, że do sobotnich zawodów… nie przystąpi nikt.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-znakomite-skoki-polakow-w-wisle-ale-wszyscy-mowia-o-wielkim-,nId,7780549
Zachęcamy do przeczytania całości
