Znakomite skoki Polaków w Wiśle. Ale wszyscy… mówią o wielkim zagrożeniu

0
118

Polacy zdominowali pierwszą sesję treningową przed zawodami Letniej Grand Prix w Wiśle. W ujęciu punktowym okazali się najlepszą nacją, do czego w największym stopniu przyczynili się Aleksander Zniszczoł (drugi po skoku na 127,5 m) oraz Dawid Kubacki (trzeci z odległością 119,5 m). W czołowej dziesiątce zameldowało się aż pięciu naszych reprezentantów. Niewykluczone jednak, że do sobotnich zawodów… nie przystąpi nikt.

Sprawdź także:  Niebywałe, co Pela zamieścił po rozstaniu z Kaczorowską. Tym nagraniem dolał oliwy do ognia

Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-znakomite-skoki-polakow-w-wisle-ale-wszyscy-mowia-o-wielkim-,nId,7780549

Zachęcamy do przeczytania całości