Polscy sympatycy skoków narciarskich musieli naczekać się na to dodatkowy miesiąc, ale w końcu się udało – w sobotę 14 września do Wisły zawitał cykl Letniego Grand Prix, który jednak nie okazał się przesadnie szczęśliwy dla „Biało-Czerwonych”. Najlepszy spośród Polaków – Aleksander Zniszczoł – zajął ósme miejsce w konkursie. Triumfatorem został Marius Lindvik, który wyprzedził Arttiego Aigro. Podium zamknął Gregor Deschwanden.
Tytuł oraz fragment artykułu pochodzą z serwisu sport.interia.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem:
https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-zniszczol-skoczyl-a-potem-sie-zaczelo-zaskakujace-podium-i-r,nId,7780953
Zachęcamy do przeczytania całości
