Desalgine Jet – skuteczny środek w walce z glonami w basenie

0
387
Desalgine Jet - skuteczny środek w walce z glonami w basenie

Przygotowując basen do użytku w sezonie letnim, warto wybrać środki chemiczne, które pozwolą na utrzymanie nieskazitelnej czystości wody, tym samym – zwiększając komfort jego użytkowników. Na rynku znajdziemy wiele środków na glony, które pomogą nam także w walce z algami i zieloną wodą. Wybierając taki produkt, powinniśmy zadbać o to, by był nie tylko efektywny w swoim działaniu, ale także w pełni bezpieczny dla skóry i włosów. Najlepszym wyborem okaże się Desalgine Jet. To środek, który skutecznie zwalcza glony i algi, zapobiega zmętnieniu oraz osadzaniu się zielonej zawiesiny na powierzchni tafli. Możemy używać go zarówno przygotowując do użytku basen kryty, jak i basen zewnętrzny. Świetnie sprawdzi się także w fontannach czy wannach z hydromasażem, jako że – dzięki swojej rewolucyjnej formule – zapobiega także powstawaniu piany. Co równie ważne – Bayrol Desalgine Jet jest w pełni bezpieczny dla użytkowników basenu, nie podrażnia skóry i włosów, a wpływ jego działania na pH wody jest neutralny.

  • Bayrol Desalgine Jet – skuteczny środek w walce z glonami

  • Desalgine Jet przeciwko zielonej wodzie basenie – dozowanie cotygodniowe

  • ChemiaBasenowa.pl – zaufaj specjalistom w swojej branży

Bayrol Desalgine Jet – skuteczny środek w walce z glonami

Jednym z najbardziej uciążliwych aspektów przygotowywania basenu do użytku, niezależnie, czy jest do basen domowy czy kąpielisko w wielkim aquaparku, pozostają nawracające glony. Niekiedy na powierzchni tafli możemy zauważyć także białe lub zielone zmętnienie, będące następstwem niewłaściwego zbalansowania związków mineralnych w wodzie. Jednym rozwiązaniem pozostaje wybór efektywnego i bezpiecznego środka chemicznego, który poradzi sobie z tymi problemami. Desalgine Jet od firmy Bayrol to rewolucyjna formuła, która błyskawicznie zwalcza glony i algi, zapobiegając powstawaniu tzw. „zielonej wody”. Dzięki jego zastosowaniu uzyskujemy nieskazitelnie czystą i klarowną wodę, zwiększając komfort i bezpieczeństwo użytkowników pływalni. Jej skład jest w pełni bezpieczny dla skóry i włosów, rozpuszczony w basenie nie podrażnia oczu, a jednocześnie nie wykazuje wpływu na pH wody. Zapobiega powstawaniu piany, przez co idealnie nadaje się do basenów z systemami przeciwprądowymi lub atrakcjami wodnymi. Wybierz Bayrol Desalgine Jet i uzyskaj natychmiastowy efekt już po pierwszym użyciu.

Desalgine Jet przeciwko zielonej wodzie basenie – dozowanie cotygodniowe

Desalgine Jet jest sprzedawany w wygodnych i poręcznych butelkach litrowych, z nakrętką zabezpieczającą przed dostępem dzieci. Jaka jest częstotliwość dozowania? Pierwsze dozowanie przy napełnieniu basenu wymaga wlania 150ml substancji na każde 10m3 wody. Następnie stosujemy środek cotygodniowo dolewając 30ml na 10m3 w przypadku basenu krytego i 50ml, gdy chcemy oczyścić z glonów i alg basen zewnętrzny. W takiej częstotliwości Desalgine Jet skutecznie usuwa zazielenienie wody basenowej, uniemożliwiając zarazem powstawanie śliskich osadów. Nie zawiera chloru, dlatego warto stosować go w połączeniu ze sprawdzonym środkiem chlorowym. Jeżeli zdecydujemy się na zastosowanie płynu już po pojawieniu się glonów, należy zwiększyć dawkę do 250ml na 10m3.

ChemiaBasenowa.pl – zaufaj specjalistom w swojej branży

ChemiaBasenowa.pl to sprawdzony dostawca środków chemicznych, które pozwolą utrzymać odpowiednią czystość i przejrzystość wody w każdym typie basenu. Dystrybuujemy chemię wyłącznie renomowanych producentów, która pozostaje w pełni bezpieczna dla człowieka, nie powodując uciążliwych uczuleń czy podrażnień skóry. Zaufały nam już setki klientów. Nasi specjaliści doradzą w wyborze odpowiednich środków, które otrzymasz już 24-48h po zamówieniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj