Fotograf na ślub cywilny – czy warto?

0
161
Fotograf na ślub cywilny – czy warto?

Ślub to niepowtarzalne wydarzenie. Nie musi być pierwszy ani nawet ostatni, ale ten moment i te uczucia już nigdy się nie powtórzą. Niezależnie od tego, czy planujemy wystawne wesele czy raczej skromną uroczystość, w zabytkowym pałacu albo w ogrodzie, warto zadbać o zdjęcia ślubne. Fotograf uwieczni na nich łzy i uśmiechy na zawsze utrwalając ten wyjątkowy moment. Czy fotograf na ślub cywilny to dobry pomysł? Sprawdź!

Zdjęcia ze ślubu jako historia pełna emocji

Fotograf ślubny na ślubie cywilnym nie zawsze jest oczywisty. Niekiedy wydaje się nam, że skromna uroczystość to nie miejsce na profesjonalne zdjęcia ślubne. Nic bardziej mylnego! Poruszające, piękne fotografie można wykonać zarówno podczas ceremonii w kościele i wystawnego wesela, jak i w trakcie składania przysięgi przed urzędnikiem. Zdjęcia ze ślubu to przede wszystkim emocje, a te przecież towarzyszą nam bez względu na otoczenie.

Jeśli zawieramy formalny związek małżeński przed urzędnikiem, wcale nie musimy rezygnować z pamiątki, jaką są ślubne zdjęcia. Doświadczony fotograf na ślub cywilny Warszawa wydobędzie z wydarzenia to, co najlepsze sprawiając, że patrząc na fotografie wciąż na nowo będziemy przypominać sobie tamte uczucia i atmosferę. Znowu poczujemy magię i wzruszymy się niemal tak bardzo jak w tym dniu.

Ślub cywilny w Warszawie – najlepsze miejsca na ślub

Śluby cywilne to kwestia kilkudziesięciu minut. Odbywają się nie tylko w Urzędach Stanu Cywilnego, ale również w innych miejscach. Sporą popularnością cieszą się na przykład śluby cywilne w plenerze. W Warszawie najbardziej oblegany jest Pałac Ślubów na Starym Mieście oraz Sala Urzędu Stanu Cywilnego Praga-Północ. Jeśli więc chcecie wziąć ślub w eleganckim wnętrzu jednego z nich, musicie zarezerwować termin z dużym wyprzedzeniem.

A jeśli wierzycie, że liczą się ludzie, a nie miejsce, ślub cywilny może odbyć się w dowolnej lokalizacji. Trzeba jednak pamiętać o skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Urzędnik będzie wymagał okazania nie tylko dowodów tożsamości państwa młodych i świadków, ale również skróconych aktów urodzenia i dowodu dokonania opłaty skarbowej. Osoba rozwiedziona powinna też mieć przy sobie akt małżeństwa z adnotacją o rozwodzie.

Ślub cywilny a fotograf, czyli dlaczego profesjonalne zdjęcia ślubne są ważne?

Ślub cywilny to kameralna uroczystość, która jednak nie wyklucza odrobiny luksusu. Takim zbytkiem może wydawać się profesjonalny fotograf na ślub, jednak to mylne wrażenie. Odpowiednio wykadrowane zdjęcia ślubne, zabawa ze światłem i wysoka jakość obróbki zdecydowanie wygrywają z przypadkowymi zdjęciami wykonanymi smartfonem. Fotograf nie będzie rozproszony i całkowicie skupi się na swoim zadaniu – w niepowtarzalny sposób uchwyci każdą chwilę, którą warto zapamiętać.

Pamiątkowe zdjęcia ze ślubu zatrzymują emocje przypominając, co czuliśmy w tym właśnie momencie. A ponieważ ten konkretny dzień ślubu jest tylko jeden, nie warto rezygnować z uwiecznienia szczęścia i klimatu całej uroczystości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here