Jak uatrakcyjnić wyjazd integracyjny dla pracowników?

0
328
Jak uatrakcyjnić wyjazd integracyjny dla pracowników?

Tak oto nastał ten czas! Czas integracji, zabawy i zawierania nowych znajomości oraz zacieśniania tych już zdobytych! Podczas gdy szeregowi, nieszczęśni pracownicy „Januszexów” wyrabiają kolejne niesamowite normy wyśrubowane w imię nowego samochodu dla szefa, my zajmujemy się dbaniem o relacje, budowanie więzi, a co za tym idzie, współtworzeniem sukcesu firmy, która zagwarantuje nam stałe i dobre zatrudnienie. Wyjazd integracyjny to jedno, ale czyż nie warto byłoby uatrakcyjnić go nieco? Czyż team building nie powinien przebiegać w atmosferze aktywnej zabawy? Nie, to nie muszą być zajęcia związane z pracą. Ba, nawet nie powinny. Tego wieczoru zabawmy się wszyscy i zaserwujmy sobie integracyjną imprezę tematyczną!

Święto zmarłych dobrą zabawą?

Oczywiście, że tak! Choć brzmi to nieco egzotycznie, a może nawet zupełnie  niewiarygodnie, to święto można obchodzić na wesoło, radośnie i z pompą. Tak właśnie robi się w Meksyku, gdzie osoby, które opuściły ten łez padół, celebrowane są w sposób pozytywny i wdzięczny. Pomalujmy sobie twarze w stylu „La Muerte” – niezwykle okazały makijaż przygotowywany specjalnie na tę okazję. Sala pełna będzie girland, lampionów i świec. Pyszne jedzenie, najlepiej w formie szwedzkiego stołu, w otoczeniu dekoracji, na przykład z czaszek, doda niezwykłego klimatu i uświetni całość. Gwarantujemy wybitną zabawę przy dobrej, latynoskiej muzyce. Śmiechom i tańcom nie będzie końca!

Alicja w krainie integracji!

Jak uatrakcyjnić wyjazd integracyjny dla pracowników?

Baśń o dziewczynce, która zawędrowała do niezwykłego, magicznego świata, przenosimy do naszej team-buildingowej przestrzeni. Oto niezwykły molekularny pokaz barmański czy występ wybitnego iluzjonisty sprawią, że zupełnie zapomnimy o tym, że świat na zewnątrz jest realny. Liczyć będą się niezwykłe dekoracje, magiczne eliksiry przygotowywane podczas konkursów i występów i niezwykłe stroje, w jakie przebrane będą nasze koleżanki i koledzy z pracy. DJ do złudzenia przypominający przerośniętego królika zapewni najlepszą muzykę, a my zapamiętamy ten wieczór jako najdziwniejszy i najlepszy event od lat!

Team-building na kartki?

Jak uatrakcyjnić wyjazd integracyjny dla pracowników?

Im bardziej czasy PRL są czasami słusznie minionymi, tym chętniej wracamy do nich by poczuć na chwilę klimat tamtych lat. Zamiast DJ-a będzie dyskotekowy wodzirej a poziom naszej zabawy sprawdzać będzie zasłużony oficer ORMO! Herbata i napoje mocniejsze w słynnych szklankach z wiklinowym uchwytem, dekoracje jako żywo wyciągnięte z mieszkania szeregowego pracownika fabryki w pocie czoła budującej przyszłość socjalizmu realnego – to tylko niektóre atrakcje tego wieczoru. Towarzysze i towarzyszki – impreza nasza znalazła się nad przepaścią? Otóż nic bardziej mylnego. Bawimy się świetnie obok pralki „Frania” i Wartburga od wujka, który ma znajomości w partii.

Pin-up party

Muzyka sprzed kilkudziesięciu lat, przepiękne kobiety w sukienkach w groszki ze wstążkami we włosach i panowie prześcigający się w szyku  i męstwie – to wszystko zapewnia Pin-up party! Genialna, taneczna muzyka, klimat wyciągnięty z amerykańskiego college’u – każdy z nas chciał zakosztować choć raz takiego klimatu oglądając stare filmy zza oceanu. Impreza zapowiada się tak  dobrze, że wpadną na nią Marylin Monroe, a może nawet sam Elvis Presley!

Wieczór w Paryżu

Dźwięki akordeonu wygrywane przez ulicznego grajka, wieża Eiffla, dobry ser i jeszcze lepsze wino – czegóż więcej chcieć tego wieczoru? Miasto zakochanych przeniesiemy na jedną noc do naszej integracyjnej zabawy by poczuć klimat jednej z najpiękniejszych stolic Europy. Barman z francuskim akcentem zaproponuje najlepsze wino, obejrzymy występ tanecznej rewii, wystawę sztuki a jako goście staniemy również do zdjęcia na ściance!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj