Konto Disney Plus w Polsce

0
249
Konto Disney Plus w Polsce

Premiera platformy VOD Disney Plus miała miejsce 14 czerwca. To właśnie tego dnia olbrzymia rzesza Polaków wykupiła swoje pierwsze konta Disney Plus. W ramach oferty subskrypcyjnej można oglądać ciekawe produkcje przez 30 dni, na czterech urządzeniach jednocześnie. Można także utworzyć osobne profile dla użytkowników. To świetna wiadomość, ponieważ  konto Disney Plus można współdzielić ze znajomymi.

Jak wykupić konto Disney Plus?

Istnieją dwa sposoby na wykupienie konta Disney Plus. Pierwszy z nich to rejestracja na platformie Disney Plus i wykupienie pakietu przygotowanego przez twórców. Możesz to zrobić, zrzucając się ze znajomymi lub rodziną i w ten sposób sporo zaoszczędzić. Drugą opcją jest wykupienie dostępu do jednego profilu na koncie współdzielonym w zewnętrznym sklepie internetowym. W takim przypadku warto zainteresować się [ anchor: kontem Disney Plus – https://taniepremium.pl/produkt/disney-plus/ ] ze sklepu TaniePremium

Co wyróżnia Disney Plus na tle konkurencji?

Wyróżnikiem konta Disney Plus jest dostęp do całej masy filmów i seriali, które nie pokrywają się z ofertami innych platform VOD. To chyba jedyna platforma, oferująca produkcje Marvel i Star Wars. Ponadto zawiera filmy familijne i animowane wyprodukowana przez Disney i Pixar. Dla miłośników seriali wdrożono produkcje ze stajni Star, a amatorzy programów dokumentalnych mają do dyspozycji sporo filmów przygotowanych przez National Geographic.

Czy konto Disney Plus to dobry zakup?

Patrząc na bazę filmów i seriali, a także na wysoką jakość obrazu i dźwięku – odpowiedź może być tylko jedna – tak, to zdecydowanie dobry zakup. Ostry obraz jest zapewniony za sprawą rozdzielczości 4K. Dodatkowo twórcy zaimplementowali Dolby Atmos i Dolby Vision. Dzięki temu obraz i dźwięk to prawdziwy majstersztyk. Wrażenia płynące z oglądania są mocno pogłębione.

Konto Disney Plus – godne polecenia

Disney Plus warto polecić maniakom produkcji kinowych i telewizyjnych. Olbrzymia oferta filmowa, płynąca od renomowanych producentów to wizytówka tej platformy. Konto Disney Plus to świetna rzecz, z której warto skorzystać. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że każdy domownik znajdzie tam coś dla siebie. Wszyscy, nawet najmłodsi mogą czerpać przyjemność z dostępu do Disneya. Wpływa na to różnorodność oferty, jak i sporo filmów familijnych, z których przyjemność mogą czerpać wszyscy na raz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj