Złoty pierścionek z niebieskim oczkiem – wybór na zaręczyny

0
176
Złoty pierścionek z niebieskim oczkiem – wybór na zaręczyny

Pierścionki z niebieskim kamieniem to efektowna i bardzo kobieca biżuteria. Niebieski kamień kojarzy się ze spokojem oraz stabilnością, a także dodaje całości uroku. Pierścionki z szafirem lub tanzanitem cieszą się ogromną popularnością. Będą też idealnym wyborem na zaręczyny. Złoty pierścionek z szafirem to bardzo dobry wybór.

Pierścionek zaręczynowy z niebieskim oczkiem – symbol szczęścia

Niebieski jest jednym z ulubionych kolorów wielu osób. Nic dziwnego, że pierścionki z kamieniem w takim odcieniu są wyjątkowo popularne. Kolor niebieski jest symbolem szczęścia, a pierścionek z takim kamieniem ma przynieść wiele pomyślności w życiu.

Do wyboru są różne modele, wiele z nich sprawdzi się na zaręczyny. Piękne szafiry czy cyrkonie w złotych i srebrnych pierścionkach kontrastują z kruszcem i podkreślą stylizację. Jeżeli szukasz biżuterii o niestandardowej niebieskiej barwie, może spodobać Ci się także tanzanit albo topaz.

Pierścionki z niebieskim kamieniem – uzupełnienie stylizacji

Złoty pierścionek z niebieskim oczkiem to piękny i wyjątkowy dodatek, który może dodać blasku każdej stylizacji. Niebieskie oczko w pierścionku to symbol szczęścia i miłości. Zwykle jest to szafir – to wyjątkowy kamień szlachetny o pięknej barwie.

Pierścionki z niebieskim oczkiem są idealne na prezent dla bliskiej osoby. Są one również idealne dla pań, które lubią nosić stonowaną biżuterię, ponieważ są piękne i subtelne. Kamień ten jest zaliczany do grupy kamieni szlachetnych, które cieszą się największą popularnością.

Złoty pierścionek z niebieskim oczkiem – szafir

Biżuteria z szafirem jest bardzo pożądana, ponieważ szafir ma bardzo bogatą symbolikę. Uważany jest za symbol wierności, szczęścia i miłości, ale także mądrości i wiedzy. Ponadto w wielu kulturach szafir stanowił wzór czystości i niewinności, a co więcej, oznaczał także wytrwałość w dążeniu do celu.

Najważniejszym dostawcą szafirów są Indie. Szafir został „pokonany” jedynie przez diament. Zajmuje drugie miejsce na liście najcenniejszych minerałów. Najbardziej pożądany jest szafir kaszmirski, który ma odcień bławatka.

Pierścionek z niebieskim oczkiem – gwarancja jakości

Szafir jest kamieniem szlachetnym, który wyróżnia się pięknym i głębokim kolorem. Jego ciekawa barwa sprawia, że wiele pań chętnie nosi biżuterię właśnie z tym kamieniem. Jest uniwersalny i pasuje do każdej stylizacji. Gwarancja jakości to podstawa – wraz z pierścionkiem powinieneś otrzymać certyfikat potwierdzający autentyczność kamieni oraz zawierający opis ich parametrów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here