Pomysły na piękne dekoracje na wesele

0
457
Pomysły na piękne dekoracje na wesele

Ślub to zdecydowanie najważniejsze wydarzenie dla państwa młodych i zaproszonych gości. To nie tylko dbałość o dobre wnętrze, pyszne jedzenie i doskonałą muzykę. Bardzo ważną częścią artystyczną są dekoracje. To element, który będzie widoczny na każdym zdjęciu czy ujęciu filmowym. Pozwala na stworzenie wymarzonego stylu i dodaje elegancji każdemu miejscu. Zatem warto się zastanowić jak je stworzyć? Co wykorzystać, by wszystkich oczarować? Tworząc dekoracje na wesele postaw na kreatywność! Dzięki temu zaskoczysz przybyłych gości i odmienisz weselne wnętrze. Poznaj kilka trików na stworzenie oryginalnych i niezapomnianych dekoracji.

Drewniane dekoracje weselne

To zdecydowany hit dekoracyjny. Najczęściej są to imiona pary młodej czy napis państwo młodzi umieszczony w obręczy. Jest idealnym rozwiązaniem na oznaczenie miejsca nowożeńców. Decydując się na jego podwieszenie, można stworzyć piękną wiszącą dekorację. Dodając do tego światełka, kwiaty czy balony, można pięknie zaaranżować dowolne wnętrze. Chcesz odmienić wnętrze ogrodu weselnego? Postaw na drewniane dekoracje do ogrodu. W ten sposób stworzysz magiczne miejsce do sesji zdjęciowej.

Dekoracje wiszące

Dekoracje wiszące na okno czy na ścianę? A może wykorzystać je jako piękna ozdoba sufitu? Świetnie sprawdzą się również dekoracje wiszące do ogrodu. Ile pomysłów tyle rozwiązań. Do ich stworzenia można wykorzystać balony, światełka, gotowe girlandy lub banery. Świetnie sprawdzą się także drewniane elementy, sztuczne lub prawdziwe kwiaty, przezroczyste szklane kule. Jeśli czujesz się artystą, śmiało stwórz dekoracje na wesele diy. Zapewnisz sobie oryginalność i swobodę w tworzeniu magicznego wnętrza.

Balony jako dekoracja

Każdy kocha balony, zwłaszcza jeśli tworzą coś pięknego. Można nimi przyozdobić ścianę, wypełnić sufit czy stworzyć piękną girlandę. Balonowa ścianka to świetna opcja do tła dla foto budki czy fotografa. Decydując się balony na wesele z helem, masz do dyspozycji wiele pomysłów. Umieść balony na wesele w kartonie. Stworzysz świetną atrakcję dla pary młodej i przybyłych gości. Można je wypuścić np. o północy czy o zachodzie słońca. Stawiając balony na wesele przed kościołem, zapewnisz cudowne tło dla zdjęć dla fotografa. Balony z helem dobrze sprawdzą się z podczepionymi zdjęciami pary młodej. W ten sposób stworzą śliczną dekorację i nadadzą jej osobistego charakteru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj